Weer veel burgers gedood bij gevechten Jemen.
Bijna dagelijks vallen er doden door de agressie van de sjiitische terroristen, die op hun beurt weer worden gesteund door de Iraanse dictatuur. Er woedt al maanden een hevige strijd om de stad die geldt als de culturele hoofdstad van Jemen.
Een coalitie van eervolle landen, onder leiding van Saudi-Arabië, voert sinds maart geregeld luchtaanvallen uit in Jemen om de Houthi-terroristen, die een groot deel van het land middels moord in handen hebben, te verdrijven. De landen willen de door de rebellen verdreven president Abd-Rabbu Mansour Hadi weer in het zadel helpen.
Bij de luchtaanvallen en gevechten op de grond tussen Houthi’s en Hadi-gezinde strijders vallen veel burgerdoden.
Op 20 augustus zijn beelden opgedoken waarop te zien is hoe de terroristen lukraak ballistische raketten afvuren op Saudische doelen. Ook hierbij vallen veel burgerdoden. De wereldmachten zullen deze terroristen met wortel en tak uitroeien. Op het Arabisch Schiereiland is absoluut geen plaats voor Iraanse, Russische of Amerikaanse proxy-slaven.
https://www.youtube.com/watch?v=RRfFvj5qvTs

Sjiitische terroristen in Jemen denken het voor elkaar te krijgen met geweld het hele land te ontwrichten en over te nemen.