Pages Navigation Menu

Wat is er na de waarheid (islam) behalve de verkeerde weg? (sjiisme)

Sjiitische oorlogsmisdadigers uit Irak en Syrië komen als “vluchteling” de EU binnen!

Een schande! Zoals altijd maken kwaadwilligen misbruik van de zwakkeren en de minder bedeelden. We zien steeds vaker dat criminelen uit Syrië en Irak, die samen met Assad de bevolking aldaar hebben onderdrukt, vermoord of verkracht de vervolging trachten te ontwijken door zich als vluchteling op te geven en de EU binnen te komen.

Mensen die worden verdacht van oorlogsmisdaden in Syrië melden zich als asielzoeker aan in Nederland. Zeker vijf mensen zijn dit jaar door de Immigratie- en Naturalisatiedienst om deze reden geweigerd. Dat schrijft dagblad Trouw op basis van cijfers van het ministerie van Veiligheid en Justitie.
sjiitische terreurvluchtelingen

Iedere asielzoeker dient grondig te worden gescreend bij binnenkomst van onze landsgrenzen. Alle criminelen, ongeacht achtergrond of religie, dienen per direct te worden berecht in Den Haag voor oorlogsmisdaden.

Omdat Nederland geen sinds 2011 Syriërs uitzet vanwege de burgeroorlog in het land, is er een kans dat de van misdaden verdachte Syriërs lang illegaal in Nederland rondlopen. Naar zo’n vijftien Syriërs loopt een onderzoek naar mogelijke oorlogsmisdaden, aldus de krant. Dit onderzoek kan vaak maanden duren. Een precies cijfer van het aantal geweigerde asielzoekers wil het ministerie niet geven omdat anders bekend kan worden wie die personen zijn.

Amir Latif op de gevoelige plaat: lid van de Quds Force (Iraanse Revolutionaire Garde) die zich in Irak schuldig heeft gemaakt aan mensenrechtenschendingen. Deze terrorist vroeg asiel aan in Noorwegen.

Amir Latif op de gevoelige plaat: lid van de Quds Force (Iraanse Revolutionaire Garde) die zich in Irak schuldig heeft gemaakt aan mensenrechtenschendingen. Deze terrorist vroeg asiel aan in Noorwegen.

stock-footage-the-flag-of-the-european-union-waving-in-the-wind-high-definition-fps

Mortada Zabidi, van sjiitisch terrorist naar "refugee" in Finland.

Mortada Zabidi, van sjiitisch terrorist naar “refugee” in Finland.

 

‘Hoofdpijndossier’

Het opvangen van oorlogsmisdadigers is een ‘hoofdpijndossier’, aldus Trouw. Weliswaar krijgen de asielzoekers geen verblijfspapieren, maar ze kunnen door de oorlog niet worden teruggestuurd.

Staatssecretaris van Veiligheid en Justitiesluit in de krant niet uit dat ‘een Syrische beul zijn slachtoffer tegen het lijf loopt in de supermarkt’.

Bij de Dienst Terugkeer en Vertrek (DTV) van het ministerie van Veiligheid en Justitie liggen 180 dossiers van oorlogsmisdadigers in Nederland, aldus Trouw. Slechts tien van hen hebben Nederland de afgelopen jaren verlaten.

De sjiitische terreurmilities hebben in Irak sinds 2003 ruim een half miljoen burgers van kant gemaakt. De voornamelijk alawitische shabiha uit Syrië maken zich eveneens schuldig aan misdaden tegen de menselijkheid. De EU moet er strenger op toezien dat alle “vluchtelingen” daadwerkelijk daartoe behoren, en niet, zoals we nu zien, eigenlijk criminelen zijn met het bloed van onschuldigen aan hun handen.

Ein Zwei Polizei

Lid van de sjiitische terreurgroep “Imam Ali Brigade”, waarvan bekend is dat zij (soennitische en koerdische) Iraakse burgers onthoofd, verkracht en levend verbrand hebbenzoekt zijn heil nu in het vrijheidovergoten Oostenrijk.

11052474_1029835947049138_7437607594969366969_n

Syrische shabiha (burgermilitie) veilig en wel in Duitsland.

Sjiitisch-Iraakse terrorist "bedankt" Europa om haar gulheid.

Sjiitisch-Iraakse terrorist “bedankt” Europa om haar gulheid.

 

DATABASE MET SJIITISCHE TERRORISTEN IN EUROPA

DATABASE (DEEL 2)

.

Leave a Comment

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *