GEZOCHT! Syrische oorlogsmisdadiger in Limburg (Jameel Alaa Aldeen)
SO-Gelukszoeker-Watch vraagt jullie aandacht om uit te kijken naar een gelukszoeker. In Syrië en Irak maken maken talloze Pro-Assad, Iraakse en andere militieleden zich schuldig aan misdaden tegen de menselijkheid. Enkelen van hen trachten hun onzekere toekomst in die landen op te geven, om zich vervolgens in West-Europa voor te doen als “vluchteling”, om zo vervolging te voorkomen. We schreven eerder een uitgebreid artikel hierover.
Iedereen met bloed aan zijn handen zal worden vervolgd! Wij gaan daar met jullie hulp voor zorgen. Stuur inlichtingen (indien gewenst anoniem) naar watch@sjiieten-ontmaskerd.nl. Alle relevante informatie zal worden gedeeld met de verantwoordelijke instanties (het COA, IND/1F-afdeling).
Informatie
Naam: Jameel Alaa Aldeen
Nationaliteit: Syrisch (uit Latakia)
Organisatie: Hezbollah (Libanon)
Aanklacht(en): Buitengerechtelijke executies, het martelen van burgers, het innen van losgeld na kidnappingen, misdaden tegen de menselijkheid (vermoorden van Syrische burgers)
Huidige locatie: Limburg (Nederland)
Social Media: Facebook
Dossiernummer: 021
Speel de volgende playlist af (18+, Nederlands ondertiteld) om de gevolgen van de misdaden van Assad (en zijn milities) te bekijken.
https://www.youtube.com/watch?list=PLLiPxlTN6dNGBJxHZtnO6Yj0g-fy_6lUf&v=ZQVoVCW-YJM