Pages Navigation Menu

Wat is er na de waarheid (islam) behalve de verkeerde weg? (sjiisme)

Aanslagpleger München doorgedraaide ex-sjiiet

De man die in München een aanslag pleegde was een rechts-extremist en bewonderaar van Christenterrorist Anders Breivik. De Iraanse ex-sjiiet bekeerde zich tot het Christendom. Ook de Duitse minister van Binnenlandse Zaken, Thomas de Maiziére, bevestigde dat er bewijs is dat de aanslagpleger Christen was. Ali David Sonboly haatte vooral Turken en Arabieren. 7 van de 9 slachtoffers waren Moslim. Het is niet de eerste keer dat doorgedraaide ex-sjiieten overgaan tot het plegen van terroristische aanslagen op andersdenkenden.

De schutter die vrijdag in een Münchens winkelcentrum negen mensen vermoordde en er zestien verwondde, koesterde volgens de Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) rechts-extremistisch en racistisch gedachtegoed.

Deze achttienjarige zoon van een taxichauffeur, Ali David Sonboly, was geen figuur uit kringen van Duitse rechts-extremisten, maar de jongen van Iraanse ouders haatte etnische Turken en Arabieren en was erg verguld dat hij op dezelfde dag was geboren als dictator Adolf Hitler (1889-1945), 20 april. Dit vernam de FAZ uit kringen die de moorden onderzoeken.

Sonboly beroofde zichzelf kort na het bloedbad van het leven. Zuid-Duitsland is deze maand tevens opgeschrikt door een geweldpleger die bij Würzburg treinpassagiers met een bijl en een mes aanviel uit naam van Islamitische Staat, een bloedig geëindigd relatiedrama in Reutlingen en een zelfmoordaanslag in Ansbach. Alle daders waren psychisch erg instabiel. Kortom: een terroristische aanslag op Moslims door een geradicaliseerde Christen. Mag dit ook even op alle voorpagina’s?

 

Leave a Comment

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *